”Kurbads” atkal iemet mača ievadā, uzvar un nonāk soļa attālumā no OHL pusfināla (VIDEO)

Vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Optibet hokeja līgas (OHL) pusfinālā šovakar nonāca HK “Kurbads”, kas ceturtdaļfināla otrajā spēlē mājās ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) apspēlēja “HS Rīga” un sērijā panāca 2-0.

Dāvis Straupe jau 76. sekundē atklāja mača rezultātu, bet Davids Livšics 15. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, dubultoja HK “Kurbads” pārsvaru.

Otrā perioda sākumā “HS Rīga” hokejists Vladislavs Koniševs nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu par spēka paņēmienu galvas un kakla rajonā. Tikmēr kurbadiešu aizsargam Andrejam Kostjukam tiesneši piešķīra divu minūšu noraidījumu par rupjību. Mājiniekiem neizdevās realizēt skaitlisko vairākumu.

Pamatlaika vidū Timurs Solostejs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču pēdējais vārds piederēja mājiniekiem, kuri trešajā periodā guva divus bezatbildes vārtus. Artūrs Tomsons 47. minūtē atjaunoja HK “Kurbads” divu ripu pārsvaru, bet Kārlis Jurčenko 53. minūtē panāca 4:1.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais šoreiz bija Artūrs Mickevičs, kurš atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Fjodors Aganezovs mājinieku vārtos atvairīja 34 no 35 (97,14%) pretinieku metieniem, bet Mikus Vecvanags viesu rindās tika galā ar 32 no 36 (88,89%) metieniem.

Atgādināsim, ka sērijas pirmajā spēlē kurbadieši svinēja panākumu ar 3:2.

Sērijas trešā spēle paredzēta ceturtdien, plkst. 19:00. Tā notiks “HS Rīga” laukumā.