Jekimovs uguņo, ”Kurbads” 1/4 fināla ievadā sīvā cīņā pieveic ”HS Rīga” (VIDEO)

Ar uzvaru Optibet hokeja līgas (OHL) ceturtdaļfinālu šovakar uzsāka HK “Kurbads”, kas mājās sīvā cīņā ar 3:2 (1:1, 0:0, 2:1) pārspēja “HS Rīga”.

Roberts Jekimovs jau 25. sekundē izvirzīja HK “Kurbads” vadībā, bet Aleksandrs Zaprivoda pirmās trešdaļas pēdējā minūtē panāca uz tablo 1:1.

Artūrs Ozoliņš 49. minūtē atguva mājiniekiem vadību. Savukārt Aleksandrs Novikovs 57. minūtē dubultoja HK “Kurbads” pārsvaru.

Viesi gan nepadevās – pēc 48 sekundēm Edvīns Bērziņš, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo 2:3. Pamatlaika izskaņā “HS Rīga” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu, tomēr mājinieki nosargāja uzvaru.

HK “Kurbads” sastāvā rezultatīvākais bija Jekimovs, kurš atzīmējās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Fjodors Aganezovs uzvarētāju vārtos atvairīja 30 no 32 (93,75%) pretinieku metieniem, bet Mikus Vecvanags pretējā laukuma pusē tika galā ar 31 no 34 (91,18%) metieniem.

Sērijas otrā spēle paredzēta otrdien, plkst. 19:00. Iekļūšanai nākamajā kārtā nepieciešamas trīs uzvaras.

Atgādināsim, ka HK “Kurbads” ar 47 punktiem 32 spēlēs regulāro sezonu noslēdza trešajā vietā, bet “HS Rīga” ar 30 punktiem 32 mačos ierindojās sestajā pozīcijā.

Rītvakar, plkst. 19:00, ceturtdaļfināla otro maču aizvadīs HK “Prizma” un Tallinas “Panter”. HK “Prizma” šobrīd atrodas sērijā vadībā ar 1-0.