“Kurbads” katrā periodā gūst pa vieniem vārtiem un pieveic “HS Rīga”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē HK “Kurbads” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) pārspēja “HS Rīga” vienību.

Mača rezultātu vien 12 minūtes pirms pirmā perioda beigām atklāja “Kurbada” uzbrucējs Dāvids Livšics.

Otrās trešdaļas 16. minūtē Aleksandrs Biškins vairākumā dubultoja mājinieku pārsvaru, taču Ričards Pētersons 19. minūtē izmantoja divu vīru pārsvaru un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Roberts Jekimovs atjaunoja “Kurbada” divu vārtu priekšrocību, ko mājinieki arī noturēja līdz spēles beigām.

Fjodors Agazenovs atvairīja 21 no 22 “HS Rīga” metieniem, bet Linards Feldbergs tika galā ar 36 no 39 “Kurbada” raidījumiem.

“Kurbads” ar 39 punktiem 28 spēlēs atrodas trešajā vietā OHL, bet “HS Rīga” ar 27 punktiem 26 cīņās ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Nākamo maču “Kurbads” aizvadīs 3. februārī mājās plkst. 19:00 pret aizvadīto divu sezonu čempionvienību “Zemgale/LBTU”, bet “HS Rīga” sezonu turpinās 3. februārī viesos plkst. 13:00 pret Rīgas “Prizma/IHS”.