“Kurbads” izbraukumā sagrauj OHL pastarīti

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē šovakar “Kurbads” viesos apspēlēja Viļņas “Hockey Punks” ar rezultātu 7:1 (2:1, 3:0, 2:0).

Pašā mača ievadā Artūrs Mickevičs spēja atklāt rezultātu. Piecas minūtes vēlāk Rolandas Aljukonis panāca izlīdzinājumu. Perioda 14. minūtē Aleksandrs Novikovs atgrieza kurbadiešiem pārsvaru.

Otrajā trešdaļā “Kurbads” guva trīs bezatbildes vārtus desmit minūšu laikā. No sākuma ar precīzu metienu atzīmējās kanādietis Nolans Regans, pēc piecām minūtēm Dāvis Straupe panāca 4:1, taču nedaudz vēlāk Aleksis Burkits iemeta piekto ripu Viļņas vienības vārtos.

Trešā perioda sākumā Mickevičs realizēja vairākumu, gūstot otros vārtus spēlē. Trešdaļas 14. minūtē Novikovs izcēlās ar otro vārtu guvumu, pieliekot mačam punktu.

“Kurbads” vārtus sargāja Arginto Milbergs, tiekot galā ar 20 metieniem no 21, tikmēr Viļņas komandas vārtu drošība tika uzticēta Simas Baltrūnam, atvairot 42 no 49 metieniem.

“Kurbads” ar 33 punktu 25 spēlēs ieņem 3. vietu OHL, savukārt, “Hockey Punks” ierindojas pēdējā, 9. pozīcijā ar 27 spēlēs iekrātiem diviem punktiem.

Panki nākamo spēli aizvadīs 1. februārī, kad lietuviešu derbijā uzņems Kauņas “City”. Taču “Kurbads” nākamais mačs plānots 27. janvārī mājās pret Elektrēnu “Airwell Energija”.