“Kurbads” iemet septiņus vārtus un asumiem pilnā mačā uzvar Tallinā

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā HK “Kurbads” komanda viesos ar rezultātu 7:3 (3:0, 2:1, 2:3) pieveica Tallinas “Panter” vienību.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Kurbads” uzbrucējs Roberts Jekimovs atklāja mača rezultātu, 13. minūtē Emīls Ginters dubultoja pārsvaru, bet 15. minūtē Jēkabs Siliņš guva trešos viesu vārtus.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Kevins Parrass vairākumā vienus vārtus atguva.

“Kurbada” kapteinis Artūrs Ozoliņš vien 26 sekundes vēlāk jau realizēja viesu skaitlisko pārsvaru, bet Roberts Jekimovs 14. minūtē izcēlās ar saviem otrajiem vārtiem spēlē.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Rasmuss Kīks samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām.

Artūrs Ozoliņš desmitajā minūtē guva sestos “Kurbada” vārtus, taču vien 29 sekundes vēlāk Ņikita Puzakovs izcēlās ar trešo “Panter” precīzo metienu.

Lielie asumi sākās 16. minūtē. Par speršanu 5+20 sodu saņēma viesu uzbrucējs Matīss Bīriņš, kas izraisīja pamatīgu cīniņu, kā rezultātā noraidījumus ieguva pieci hokeijsti, ieskaitit sodu līdz spēles beigām “Panter” uzbrucējs Artjoms Abeļjanovs un “Kurbada” aizsargs Edgars Ozoliņš.

Dāvids Livšics 17. minūtē pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos “Panter” vārtos.

Mājinieki šajā mačā nopelnīja 40 soda minūtes, bet viesi spēles gaitā ieguva 65 soda minūtes.

“Kurbads” ar desmit punktiem sešās spēlēs atrodas otrajā vietā OHL, bet Viļņas komanda sešās cīņās guvusi divus punktus un ierindojas septītajā pozīcijā līgā.

Nākamo spēli “Kurbads” aizvadīs 11. oktobrī viesos plkst. 19:30 pret “Zemgale/LBTU”, bet “Panter” sezonu turpinās 14. oktobrī plkst. 18:10 mājās pret “Mogo/LSPA”.