“Kurbads” iemet astoņus vārtus Kauņā un pārtrauc zaudējumu sēriju

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē HK “Kurbads” viesos ar rezultātu 8:4 (5:2, 1:2, 2:0) apspēlēja Kauņas “City” vienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Kurbada” uzbrucējs Aleksis Burkits atklāja mača rezultātu, bet sestajā minūtē Aleksandrs Novikovs dubultoja pārsvaru.

11. minūtē Matīss Bīriņš palielināja viesu priekšrocību līdz trim ripām, bet 12. minūtē kapteinis Artūrs Ozoliņš panāca rezultātu 4:0.

Dāvids Ivaščenko 14. minūtē pirmo reizi pārspēja “Kurbada” vārtsargu Arginto Milbergu, taču 15. minūtē Aleksandrs Novikovs izcēlās ar piektajiem viesu vārtuem. Vien 17 sekundes pirms perioda beigām Mihals Mahačs gan samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Nazars Ružņikovs guva trešos mājinieku vārtus, bet Brendons Fjodorobs vien 19 sekundes vēlāk atjaunoja “Kurbada” trīs vārtu pārsvaru. Ilgi gan viesiem to noturēt neizdevās, jo “City” uzbrucējs Filips Hudaks 55 sekundes vēlāk izcēlās ar precīzu metienu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Matīss Bīriņš guva septītos “Kurbada” vārtus, taču 16. minūtē Jēkabs Siliņš ieraidīja astoto ripu “City” vārtos.

Arginto Milbergs atvairīja 25 no 28 “City” metieniem. Oto Dimants uz ledus atradās tikai nepilnas trīs minūtes un ielaida vienus vārtus.

Tikmēr Martins Petiuls pirms nomaiņas apstādināja 15 no 18 “Kurbada” metieniem. Sergijs Pisarenko tika galā ar 11 no 16 atlikušajiem raidījumiem.

“Kurbads” pārtrauca četru zaudējumu sēriju un ar 26 punktiem 20 spēlēs atrodas trešajā vietā OHL, bet “City” ar 12 punktiem 14 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā līgā.

Nākamo spēli “Kurbads” aizvadīs 21. decembrī plkst. 19:30 viesos pret Viļņas “Hockey Punks”, bet “City” sezonu turpinās 9. decembrī mājās plkst. 17:00 pret “Mogo/LSPA”.