“Kurbads” halles īpašnieks: Pēc mūsu aprēķiniem, saules paneļiem vajadzēja atvieglot izmaksas vismaz četras reizes vairāk

Optibet hokeja līgas (OHL) komandas “HK Kurbads” halles īpašnieks Andis Pikāns sarunā ar “Lasi.lv” pastāstīja par saules paneļu ietaupījumu.

Vairāku ledus haļļu īpašnieki šogad, lai samazinātu elektrības rēķinus, uzstādīja saules paneļus.

“Bijām pārāk optimistiski savās prognozēs – vidējais ietaupījums varētu būt septiņi procenti. Sākotnējie aprēķini rādīja labāku ainu, tuvu 30 procentiem, un, sākot ar šo ciparu, var teikt, ka pasākums ir ekonomiski izdevīgs. Ja būtu iespēja vēlreiz pieņemt lēmumu, nebūtu likuši,” secina Pikāns.

“Ļoti maz ir valstu, kas nesubsidē elektrības izmaksas. Vismaz tik daudz mēs varētu prasīt, lai nodrošinātu bērniem kvalitatīvu fizisko sagatavotību. Mēnesī zaudējumi sasniedz 25–30 tūkstošus eiro. Par elektrību mēnesī maksājām septiņus līdz desmit tūkstošus, šobrīd – apmēram 25 tūkstošus. Dzīvoju ar cerību, ka veselais saprāts uzvarēs un kaut kas mainīsies,” ar cerību pauž Pikāns.

Pikāns atklāja, ka šobrīd tiek būvēts otrs ledus laukums, kam nedaudz vajadzētu atvieglot situāciju, ja abi tiks noslogoti. Sagaidāms, ka otrs laukums būs gatavs šoziem.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Lasi.lv

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)