“Kurbads” aizsargam pēc vienas spēles sezona noslēgusies

Optibet hokeja līgas (OHL) komandas “HK Kurbads” aizsargs Renārs Demiters sarunā ar portālu “Sportacentrs.com” atklāja, ka šosezon vairs nespēlēs.

Demiteram atjaunojās savainojums, kuru guva 2022./23. gada sezonas gaitā.

“Parasti ceļgala saites cieš kādā spēles vai treniņu situācijā. Sastiep, pārrauj pavisam. Te no nekā bija atplīsusi stiprinājuma vieta. Ārsts teica, ka saites vairs nepildīja savas funkcijas. Tiklīdz pa virsu iedevu slodzi, tā viss pajuka. Kairini, kairini, sākas iekaisumi, veidojas berzes un šķidrumi. Tas viss savelkas kopā melnā mākonī. Bija nepieciešama operācija. Iepriekš nav bijušas nekādas problēmas ar ceļgaliem,” gadu atpakaļ gūto savainojumu atminās Demiters.

Oktobra beigās Demiters pievienojās “Kurbads”, taču aizvadīja tikai vienu spēli – 28. oktobrī pret Viļņas “Hockey Punks” (7:0). Zīmīgi, ka Demiters saņēma labākā spēlētāja balvu.

“Uzkāpu uz ledus, bija neliels diskomforts, bet nekas traks. Likās, ka celis pieradīs pie slodzes, ka pāries. Nedēļu trenējos, tad pienāca spēle, un sapratu, ka ceļgals netur līdzi. Pēc spēles nevaru palocīt, jo vispirms jāizsūc šķidrums. Ikdienā nekas nesāp, bet treniņā jutu problēmas. Ar katru dienu celis palika arvien stīvāks, un pēc spēles bija pavisam bēdīgi.

Ārstu verdikts – pārāk ātri uzlikta slodze un atkal nepieciešama rehabilitācija. Nekad nesaki nekad. Nevaru tagad pateikt, ka vairs nespēlēšu, bet arī negribu riskēt. Negribu atkal iet cauri operācijai un rehabilitācijai, tas nav patīkamākais laiks,” saka Demiters.

37 gadus vecais Demiters arī izteicās, ka noslēgt karjeru vēl neplāno, ja to ļaus veselība.

Karjeras laikā Demiters spēlējis Latvijā, Francijā, Somijā, Slovākijā un Kazahstānā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)