Koitmā lielisks, “Panter” izbraukumā pārsteidz “Zemgale/LBTU”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Tallinas “Panter” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzvarēja “Zemgale/LBTU” vienību.

Pirmā perioda 16. minūtē spēles rezultātu atklāja Antons Trastašenkovs, bet 17. minūtē Daņīls Fursa panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Andre Linde jau izvirzīja vadībā “Panter”, taču divas minūtes un 50 sekundes pirms pamatlaika beigām Rustams Begovs izlīdzināja rezultātu.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, taču pēcspēles metienos uzvaru izcīnīja Tallinas klubs. Uzvaru nesošo metienu realizēja Andre Linde.

Villems-Henriks Koitmā atvairīja 42 no 44 “Zemgale/LBTU” metieniem, bet Aksels Ozols tika galā ar 22 no 24 “Panter” raidījumiem.

“Zemgale/LBTU” ar 13 punktiem astoņās spēlēs atrodas trešajā vietā līgā, bet Tallinas vienība ar 14 punktiem deviņās cīņās pakāpušies uz otro pozīciju OHL.