Koitmā stāv uz galvas, ”Panter” no Jelgavas aizved divus punktus (VIDEO)

Optibet hokeja līgā (OHL) zaudējumu šovakar piedzīvoja “Zemgale/LBTU” , kas mājās ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) piekāpās Igaunijas klubam Tallinas “Panter”.

Andrē Linde septītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet Danils Fursa otrās trešdaļas vidū dubultoja “Panter” pārsvaru.

Kristaps Roķis 58. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Uzreiz pēc gūtajiem vārtiem jelgavnieku galvenais treneris Artis Ābols pieprasīja pusminūtes pārtraukumu.

“Zemgale/LBTU” pamatlaika beigās nomainīja vārtsargu Akselu Ozolu pret sesto laukuma spēlētāju, taču nespēja izglābties no zaudējuma.

“Panter” pārspēja “Zemgale/LBTU” otro reizi nepilnu divu nedēļu laikā. Igaunijas galvaspilsētas klubam OHL šis bija piektais panākums pēc kārtas.

Uzvarētāju vārtos Villems-Henriks Koitmā atvairīja 51 no 52 (98,08%) metieniem. Savukārt Aksels Ozols mājinieku vārtos tika galā ar 14 no 16 (87,5%) metieniem.

“Panter” ar 20 punktiem 12 spēlēs ir OHL līdere, bet “Zemgale/LBTU” ar 17 punktiem 11 mačos ieņem trešo vietu līgā.

Abām komandām nākamās spēles paredzētas 26. oktobrī. Jelgavnieki plkst. 17:00 savā laukumā uzņems “Mogo/RSU”, bet tallinieši paralēlajā spēlē izbraukumā tiksies ar Elektrēnu “Energija”.