”City” sakauj ”Prizmu” un svin pirmo uzvaru OHL (VIDEO)

Pirmo uzvaru Optibet hokeja līgā (OHL) šodien izcīnīja Lietuvas komanda Kauņas ”City”, kas savā laukumā ar 9:5 (4:2, 3:1, 2:2) sakāva Latvijas klubu Rīgas ”Prizma”. Uzvarētāju sastāvā divi hokejisti izcēlās ar trim gūtiem vārtiem jeb ”hat-trick”.

Abas komandas pirmajā trešdaļā sarīkoja pamatīgu uguņošanu un iepriecināja līdzjutējus ar sešiem vārtu guvumiem. Mājinieki jau pirmajā trešdaļā iemeta četras ripas ”Prizmas” vārtos un, noslēdzoties pirmajām 20 minūtēm, atradās vadībā ar 4:2. ”City” rindās divreiz precīzs bija Povils Verenis, bet viesu sastāvā ar precīziem metieniem atzīmējās Konstantins Korkus un Haralds Štrombergs.

Otrajā periodā laukuma saimnieki turpināja priecēt savus līdzjutējus ar gūtiem vārtiem, izceļoties trīs reizes, un vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru. Tikmēr ”Prizma” spēja atbildēt tikai ar vienu precīzu metienu. Otrajā trešdaļā ”City” rindās Verenis noformēja sev ”hat-trick”, bet divreiz atzīmējās Lukas Žukausks. Savukārt rīdzinieku sastāvā vienīgo reizi precīzs bija Kristaps Millers.

Pēdējā periodā gan ”City”, gan ”Prizma” izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Kauņas kluba rindās divreiz precīzs bija Aivars Bendžus, kurš 51. minūtē noformēja sev ”hat-trick” un panāca uz tablo ļoti graujošo 9:3. Viesiem gan izdevās izvairīties no pamatīgas sagrāves. Trešdaļas turpinājumā rīdzinieku sastāvā ar gūtiem vārtiem izcēlās Daniels Riekstiņš un Matīss Strauss, kurš panāca 5:9.

”Prizmai” gan tas bija vājš mierinājums, jo komanda piedzīvoja piekto zaudējumu piecos jaunās sezonas mačos. Ērika Miļuna vadītā komanda šosezon vēl nav izcīnījusi nevienu punktu un ieņem pēdējo vietu OHL kopvērtējumā. Tikmēr ”City” šie bija pirmie punkti sezonā. Kauņas klubs pakāpies uz sesto vietu OHL tabulā.

Gan ”City”, gan ”Prizma” nākamos mačus aizvadīs pret ”Dinaburgu”. Lietuvas klubs ar Daugavpils komandu tiksies 28. septembrī, bet ”Prizma” ar ”Dinaburgu” krustos nūjas 1. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF