Kauņas “City” iemet piecus vārtus un uzveic “Airwell Energija”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Kauņas “City” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (2:1, 3:1, 0:0) apspēlēja Elektrēnu “Airwell Energija” klubu.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Airwell Energija” uzbrucējs Tadas Kumeļauskas atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē Aivaras Bendžius izlīdzināja rezultātu. Mihals Mahačs 15. minūtē jau izvirzīja vadībā “City” klubu.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Daniels Klineckis palielināja mājinieku pārsvaru līdz divām ripām, bet Ondrejs Mahala 11. minūtē panāca rezultātu 4:1 Kauņas komandas labā.

16. minūtē Mahala izcēlās ar saviem otrajiem vārtiem spēlē, bet viesu uzbrucējs Donatas Kumeļauskas 18. minūtē vienus vārtus atguva.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva un “City” izcīnīja panākumu.

Sergijs Pisarenko atvairīja 17 no 19 “Airwell Energija” metieniem, bet Maksims Duve tika galā ar 27 no 32 “City” raidījumiem.

Kauņas klubs ar 12 punktiem 13 cīņās atrodas septītajā vietā OHL, bet Elektrēnu komanda ar diviem punktiem 16 mačos ierindojas priekšpēdējā, astotajā pozīcijā līgā.

Nākamo spēli “City” aizvadīs 6. decembrī mājās plkst. 19:30 HK “Kurbads”, bet “Airwell Energija” sezonu turpinās 6. decembrī savā laukumā plkst. 19:30 pret Viļņas “Hockey Punks”.