Karsumam divi vārti, ”Zemgale/LBTU” aizraujošā mačā pārspēj ”Kurbadu”

Devīto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar svinēja aizvadītās sezonas OHL čempione “Zemgale/LBTU”, kas mājās aizraujošā spēlē ar 5:4 (2:0, 1:2, 2:2) pārspēja HK “Kurbads”.

Mārtiņš Karsums sestajā minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, atklāja mača rezultātu, bet 15. minūtē pats vairākumā dubultoja  “Zemgale/LBTU” pārsvaru.

Aleksandrs Novikovs 28. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču Kristaps Kristiņš pamatlaika vidū atjaunoja mājiniekiem divu ripu pārsvaru. Artūrs Ozoliņš 32. minūtē, izceļoties vairākumā, panāca 2:3.

Pateicoties Aleksandra Biškina un Dāvja Straupes precīzajiem metieniem, “Kurbads” 46. minūtē pirmoreiz mačā izvirzījās vadībā, tomēr pēdējais vārds piederēja “Zemgale/LBTU”. Gatis Gricinskis trešā perioda vidū panāca 4:4, bet Kevins Strādnieks 54. minūtē guva mājinieku uzvaras vārtus.

Strādnieks ar trīs (1+2) punktiem bija rezultatīvākais jelgavnieku rindās. Tikmēr divi vārti Karsuma rēķinā.

Mariuss Bajaruns-Galejs atvairīja 32 no 36 (88,89%) viesu izdarītajiem metieniem, bet Arginto Milbergs tika galā vien ar 19 no 24 (79,17%) mājinieku metieniem.

“Zemgale/LBTU” ar 28 punktiem 15 spēlēs ir OHL līdere. Tikmēr “Kurbads” ar 22 punktiem 16 mačos ieņem trešo pozīciju.

Abiem klubiem nākamie mači paredzēti 25. novembrī. Jelgavnieki plkst. 14:30 viesosies pie Viļņas “Hockey Punks”, bet rīdzinieki 19:00 mājās uzņems Tallinas “Panter”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF