Jelgavnieki un “Mogo/RSU” kopā samet 20 ripas

Zemgale, hokejazinas.com
“Zemgale/LBTU” | Foto: Agris Bricis, OHL

“Optibet” hokeja līgā (OHL) šovakar tika aizvadītas divas spēles un abās uzvarētāji savus pretiniekus sagrāva ar lielu vārtu starpību.

“Zemgale/LBTU” šovakar aizvadīja regulārās sezonas spēli, tiekoties ar Viļņas “Hockey Punks”, izcīnot uzvaru ar rezultātu 10:1.

Jau pirmajā trešdaļā jelgavnieki ieguva sešu vārtu pārsvaru. Vispirms rezultātu atklāja Jelgavas komandas jaunpienācējs Aleksandrs Zaprivoda, kurš realizēja soda metienu, bet pēc īsa brīža Gatis Gricinskis panāca 2:0. Turpinājumā “Zemgale/LBTU” guva vēl četrus vārtus, pēc nospēlētām 20 minūtēm esot vadībā ar 6:0.

Otrajā periodā tika gūti divi vārti, kad precīzi bija “Zemgale/LBTU” hokejisti, bet mača noslēdzošajā trešdaļā laukuma saimnieki panāca 10:0, bet viesi vēlāk guva savus pirmos vārtus.

Ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Aleksandrs Zaprivoda, bet trīs rezultatīvas piespēles atdeva Artūrs Brikmanis. Uzvarētāju rindās vārtus šodien sargāja Mariuss Bajaruns-Galejs .

Tikmēr citā mačā aizvadītās sezonas čempioni “Mogo/RSU” savā laukumā tikās ar Tallinas “Panter” un uzvarēja ar 10:2.

Pirmo periodu laukuma saimnieki noslēdza savā labā ar 3:0, bet otrajā trešdaļā “Mogo/RSU” guva piecus vārtus, panākot 8:0.

Treša perioda vidū sekoja 9:0, bet pēc brīža viesi guva savus pirmos vārtus spēlē. Turpinājumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, kas galarezultātā deva “Mogo/RSU” uzvaru ar 10:2.

Uzvarētāju rindās ar diviem vārtiem atzīmējās Timurs Solostejs, Gatis Sprukts un Ernests Krūms, bet trīs rezultatīvas piespēles Renartam Bērziņam. Uzvarētāju rindās vārtus šodien sargāja Henrijs Ančs.