“HS Rīga” galvenā trenera dzimšanas dienā apspēlē vienus no līderiem

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē “HS Rīga” ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0, 0:0) papildlaikā pārspēja “HK Kurbads”.

Zīmīgi, ka šodien “HS Rīga” galvenajam trenerim Oļegam Sorokinam paliek 50 gadi.

Pirmā perioda sākumā Timurs Solostejs atklāja rezultātu. 28 minūtes vēlāk Renārs Cipruss vairākumā panāca 1:1. Tuvojoties otrās trešdaļas beigām, Solostejs guva savus otros vārtus spēlē.

Trešā perioda ceturtajā minūtē pieredzējušais Roberts Jekimovs atgrieza neizšķirtu uz tablo. Uzvarētāja noskaidrošanai tika nozīmēts papildlaiks. Pusotru minūti pēc overtaima sākuma, Maksims Pumpiņš Rīgas jauniešiem atnesa uzvaru.

“HS Rīga” vārtus sargāja tikko no U-20 pasaules čempionāta atbraukušais Linards Feldbergs, atvairot 43 no 45 metieniem. “HK Kurbads” vārtu drošība tika uzticēta izlases kandidātam Arginto Milbergam, kurš tika galā ar 18 no 21 metiena.

“HK Kurbads” ar 29 punktiem 22 spēlēs ieņem 3. vietu OHL, taču “HS Rīga” ierindojusies 6. pozīcijā ar 22 punktiem 19 mačos.