HS “Rīga” Elektrēnos vēlreiz uzvar “Airwell-Energija”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā HS “Rīga” komanda izbraukumā atkārtoti tikās ar Elektrēnu “Airwell-Energija” vienību.

Tāpat kā dienu iepriekš, arī šodien uzvaru ar rezultātu 5:4 izcīnīja HS “Rīga” hokejisti.

Viesi otrajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0, tad mājinieki vienus vārtus atguva, bet pēc mirkļa rīdzinieki guva trešos vārtus, atjaunojot divu vārtu pārsvaru.

Trešā trešdaļa bija bagāta ar vārtu guvuviem. Rīgas klubam bija pārsvars gan 4:2, gan 5:3, bet perioda pēdējā minūtē mājinieki spēja to samazināt, taču izraut neizšķirtu gan nē.

Uzvarētāju rindās divi gūti vārti Antonam Macijevskis un Dmitrijam Diļevkam, bet viens precīzs metiens Oskaram Briedim.

Mājinieku rindās ar Hat-trick atzīmējās Tadas Kumeļauskas, bet vieni gūti vārti Artemam Redko.

Turnīra tabulā HS “Rīga” ar 16 punktiem ieņem 6. vietu, bet Elektrēnu klubs ar diviem punktiem ir 8. pozīcijā.