HS ”Rīga” divreiz nenosargā vadību, taču bullīšos pieveic ”Zemgale/LLU”

Otro uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šodien svinēja Oļega Sorokina vadītā HS ”Rīga”, kas, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 (1:0, 0:1, 2:2, 0:0, 1:0) pārspēja ar otro sastāvu spēlējošo “Zemgale/LLU”.

Pirmajās divās trešdaļās abas komandas guva tikai pa vieniem vārtiem. Rodions Boltramovičs 70 sekundes līdz pirmā perioda noslēgumam izvirzīja HS ”Rīga” vadībā (1:0), bet Deniss Vilmans 33. minūtē uz tablo atjaunoja līdzsvaru – 1:1.

Trešais periods bija krietni rezultatīvāks. Rinalds Vutkevičs 50. minūtē pirmoreiz mačā izvirzīja jelgavniekus vadībā (2:1), bet mājinieki, pateicoties Raula Ozollapas un Kristera Ansona precīzajiem metieniem, 52. minūtē atguva minimālu pārsvaru – 3:2. Pēc nedaudz vairāk nekā divām minūtēm Vilmans guva savus otros vārtus mačā un panāca 3:3.

Atlikušajā laikā pamatlaikā nevienai no komandām neizdevās izraut panākumu. Arī papildlaikā vārti netika gūti. Līdz ar to uzvarētāju bija jānoskaidro pēcspēles metienu sērijā. Tajā Sorokina vadītā HS ”Rīga”, realizējot divus no trijiem bullīšiem, nodrošināja panākumu ar 4:3. Mājiniekiem uzvaru atnesa Antona Macijevska precīzais pēcspēles metiens.

Neskatoties uz šodien piedzīvoto zaudējumu, ”Zemgale/LLU” ar 29 spēlēs izcīnītiem 47 punktiem joprojām saglabā OHL vicelīderes godu. Tikmēr HS ”Rīga” ar 29 punktiem 28 mačos ieņem piekto vietu līgā.

Rīdziniekiem nākamā spēle OHL paredzēta 15. februārī pret Lietuvas klubu Elektrēnu ”Airwell Energija”, bet ”Zemgale/LLU” OHL nākamo spēli aizvadīs vien 22. februārī, kad tiksies ar citu Lietuvas komandu Kauņas ”City”.

Autors: Rainers Rogs Avots: OHL