“HS Rīga” beigās sagriež spēli kājām gaisā un sagādā “Airwell Energija” kārtējo zaudējumu

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā “HS Rīga” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:3, 2:0) apspēlēja Elektrēnu “Airwell-Energija” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “HS Rīga” aizsargs Oskars Nils Briedis vairākumā atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Mantas Marcinkevičius panāca neizšķirtu, bet septītajā minūtē Antons Macijevskis vēlreiz deva priekšrocību viesiem.

11. minūtē Arturs Tomsons izlīdzināja spēles rezultātu, taču 39 sekundes pirms perioda beigām Ņikita Fedorovits jau izvirzīja vadībā “Airwell Enegrija”.

Trešā mačs nogriežņa 18. minūtē Krišjānis Sārts tomēr spēja panākt līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet vien 78 sekundes pirms pamatlaika beigām Oskars Nils Briedis vairākumā guva uzvaras vārtus “HS Rīga” labā.

Linards Feldbergs atvairīja 16 no 19 “Airwell Energija” metieniem, bet Maksims Duve tika galā ar 27 no 31 “HS Rīga” raidījuma.

Rīdzinieki ar 14 punktiem 14 spēlēs ieņem sesto vietu turnīra tabulā, bet Elektrēnu klubs zaudējis desmit spēles pēc kārtas un ar diviem punktiem 14 cīņās ierindojas priekšpēdējā, astotajā pozīcijā līgā.

Rīt plkst. 13:00 starp abām komandām Elektrēnos paredzēts revanša mačs.