“HS Rīga” atspēlējas pamatlaika beigās, bet pagarinājumā zaudē “Prizma/IHS”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Rīgas “Prizma/IHS” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja “HS Rīga” vienību.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “HS Rīga” uzbrucējs Aleksandrs Zaprivoda atklāja mača rezultātu, bet Kristaps Riekstiņš 11. minūtē panāca neizšķirtu.

Armands Bērziņš 13. minūtē izvirzīja vadībā mājiniekus, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Gints Šņepsts izlīdzināja rezultātu.

Minūti un 12 sekundes pēc Šņepsta vārtiem Krists Apsītis trešo reizi izvirzīja vadībā “Prizma/IHS”, taču minūti un sešas sekundes pirms spēles pamatlaika beigām Antons Macijevskis panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaika 39. sekundē Edijs Brahmanis izrāva uzvaru mājinieku komandai.

Jošihiro Kuroiva atvairīja 33 no 36 “HS Rīga” metieniem, bet Mikus Vecvanags tika galā ar 30 no 34 “Prizma/IHS” raidījumiem.

“Prizma/IHS” ieņem piekto vietu OHL ar 33 punktiem 28 spēlēs, kamēr “HS Rīga” atrodas sestajā pozīcijā ar 28 mačos izcīnītiem 30 punktiem.

Nākamais mačs “Prizma/IHS” paredzēts 17. februārī plkst. 15:00 viesos pret Elektrēnu “Airwell Energija”, bet “HS Rīga” sezonu turpinās 17. februārī plkst. 19:00 izbraukumā pret HK “Kurbads”.