“HS Rīga” atspēlējas no 0:3 un pieveic Kauņas “City”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā “HS Rīga” komanda mājās ar rezultātu 6:4 (3:3, 1:1, 1:0) apspēlēja Kauņas “City” vienību.

Pirmā perioda otrajā minūtē “City” uzbrucējs Danijars Gabduļins atklāja mača rezultātu, septītajā minūtē Mihals Mahačs dubultoja pārsvaru, bet Deniss Hončarenko panāca 3:0 Kauņas kluba labā.

Aleksandrs Zaprivoda 21 sekundi vēlāk vienus vārtus atguva, 13. minūtē Maksims Pumpiņš samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 19. minūtē Mārcis Smirnovs izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Deniss Hončarenko vēlreiz izvirzīja vadībā viesus, taču vien 42 sekundes vēlāk Dmitrijs Diļevka panāca neizšķirtu.

Maksims Pumpiņš 16. minūtē jau deva priekšrocību mājiniekiem, bet trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Antons Macijevskis guva sestos “HS Rīga” vārtus. Šo pārsvaru Rīgas klubs arī noturēja līdz spēles beigām.

Linards Feldbergs atvairīja 16 no 20 “City” metieniem, bet Sergijs Pisarenko tika galā ar 27 no 33 “HS Rīga” raidījumiem.

Rīdzinieki ar 24 punktiem 20 spēlēs ieņem sesto vietu turnīra tabulā, bet Kauņas klubs ar 15 punktiem 20 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā līgā.

Rīt plkst. 13:30 starp abām komandām Rīgā paredzēts revanša mačs.