“HS Rīga” atspēlējas, 20 minūtēs gūst četrus vārtus un izbraukumā salauž “Hockey Punks”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Viļņas “Hockey Punks” mājās piekāpās “HS Rīga” ar 2:7 (1:1, 0:2, 1:4).

Mača sākums aizkavējās par 45 minūtēm tehnisku iemeslu dēļ.

Pēc visu problēmu atrisināšanas, jau 10. minūtē Samuels Blanšē atklāja rezultātu un izvirzīja Viļņas komandu vadībā. Desmit minūtes vēlāk Aleksandrs Zaprivoda panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā rīdzinieki spēja izvirzīties vadībā, pateicoties Ričarda Pētersona vārtiem 17. minūtē. Vien 15 sekundes vēlāk Edvīns Bērziņš dubultoja “HS Rīga” pārsvaru.

Trešajā periodā “HS Rīga” dominēja. No sākuma Maksims Pumpiņš realizēja vairākumu formātā “5 pret 3”. Astoņas minūtes vēlāk Rokas Bacevičius vienus vārtus atguva, taču tam sekoja trīs rīdzinieku bezatbildes vārti, izceļoties Antonam Macijevskim, Kristeram Bukšam un Timuram Solostejam.

“Hockey Punks” vārtsargs Artūrs Pavļukovs tika galā ar 39 no 46 metieniem, savukārt “HS Rīga” ripu ķērājs Linards Feldbergs atvairīja 13 no 15 metienus.

Abas komandas atkārtoti tiksies jau rītdien, 8. oktobrī.

“HS Rīga” ieņem 6. vietu ar četrās spēlēs izcīnītiem četriem punktim. Tikmēr,  “Hockey Punks” sešos mačos tikuši tikai pie viena punkta, noslēdzot OHL tabulu pēdējā 9. vietā pēc sešiem mačiem.