“HS Rīga” 12 vārtu mačā pārspēj kaimiņus no Lietuvas

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā “HS Rīga” komanda mājās ar rezultātu 7:5 (0:2, 2:1, 5:2) apspēlēja Kauņas “City” vienību.

Šī bija komandu otrā spēle divās dienās. Arī vakar pārāka bija komanda no Rīgas.

Pirmā perioda otrajā pusē “City” guva divus vārtus 71 sekundes laikā. No sākuma Nazārs Ružņikovs atklāja rezultātu, bet pēc tam Daniels Klineckijs izcēlās mazākumā.

Otrās trešdaļas sākumā Edvīns Bērziņš samazināja rezultāta starpību. Devītajā minūtē Paulijs Gribauskas atgrieza Kauņas komandai divu vārtu pārsvaru. Tuvojoties otrās trešdaļas beigām, Roberts Jānis Polis mazākumā atguva vienus vārtus.

Trešā perioda sākumā “HS Rīga” nedaudz vairāk kā minūtes laikā guva trīs vārtus, atzīmējoties Robertam Šķutem, Maksimam Pumpiņam un Aleksandram Zaprivodam. “City” veica vārtsargu maiņu, taču arī jaunais vārtsargs kapitulēja pēc nieka 30 sekundēm. Pusotru minūti vēlāk Ružņikovs guva savus otros vārtus spēlē. 53. minūtē Deniss Gončarenko samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 6:5. Bet Dmitrijs Diļevka 59 sekundes līdz finālsirēnai vairākumā uzstādīja mača gala rezultātu 7:5.

“HS Rīga” vārtus sargāja Mikus Vecvanags, atvairot 37 no 42 metieniem. Maču “City” vārtos iesāka Martins Petjuls, tiekot galā ar 25 no 30 metieniem, taču vēlāk viņu nomainījušais Sergejs Pisarenko neitralizēja 13 no 15 metieniem.

Rīdzinieki ar 26 punktiem 21 spēlē ieņem piekto vietu turnīra tabulā, bet Kauņas klubs ar 15 punktiem 21 cīņā ierindojas septītajā pozīcijā līgā.