Homjakovam hat-trick, ”Zemgale/LLU” saplosa ”Energija”

Pārliecinošu uzvaru Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja aizvadītās OHL sezonas čempione ”Zemgale/LLU”, kas mājās ar 10:1 (3:0, 3:0, 4:1) sagrāva Lietuvas klubu Elektrēnu ”Energija”. Uzvarētāju rindās ar ”hat-trick” izcēlās Artūrs Homjakovs.

Tieši Homjakovs atklāja mača rezultātu – viņš jau trešajā minūtē izvirzīja ”Zemgale/LLU” vadībā. Trešdaļas turpinājumā mājinieki guva vēl divus vārtus. Ričards Rihards Fomins astotajā minūtē dubultoja jelgavnieku pārsvaru, bet Kristaps Kristiņš jau 12. minūtē panāca pārliecinošo 3:0.

OHL pašreizējā čempione turpināja dominēt arī mača turpinājumā. Otrajā periodā vēl trīs ripas ielidoja ”Energija” komandas vārtos. Otrās trešdaļas ievadā skaitliskajā vairākumā precīzs bija Roberts Petrovičs, bet tās turpinājumā vienādos sastāvos izcēlās Rainers Rullers un Dāniels Andersons – 6:0.

Pēdējā periodā ”Zemgale/LLU” guva vēl četrus vārtus. Ar otrajiem vārtiem mačā attiecīgi 47. un 49. minūtē atzīmējās Fomins un Rullers, bet 57. minūtē sev ”hat-trick” noformēja Homjakovs, kurš pēdējā trešdaļā izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.

Mājinieki bija ļoti tuvu sausajai uzvarai, taču priekšpēdējā pamatlaika minūtē Donats Kumeļausks guva goda vārtus ”Energija” labā un uzstādīja mača gala rezultātu – 1:10. Jelgavnieki pēc sezonas ievadā piedzīvotajiem diviem zaudējumiem svinēja trešo uzvaru pēc kārtas.

Nākamā spēle ”Zemgale/LLU” paredzēta 20. septembrī, kad viesos būs jātiekas ar Rīgas ”Prizmu”, kas šodien ar 2:6 (1:1, 0:1, 1:4) piekāpās Rīgas ”Dinamo”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF