HK “Liepāja” sarūpē dāvanu jaunajam leģionāram Pestunovam

“Optibet” hokeja līgā (OHL) šovakar pie uzvaras izbraukumā tika HK “Liepāja”, kas ar rezultātu 5:1 (2:1, 3:0, 0:0) pārspēja esošos Latvijas čempionus HK “Olimp/Venta 2002”. Šī bija debijas spēle Virslīgā jaunajam HK “Liepāja” leģionāram Dmitrijam Pestunovam.

“Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka HK “Liepāja” pievienojies Kazahstānā dzimušais krievu hokejists Dmitrijs Pestunovs. 37 gadus vecais uzbrucējs ir divkārtējs Gagarina kausa ieguvējs. Tieši šovakar Pestunovam ir dzimšanas diena, kurā viņa jaunā komanda svinēja uzvaru. Uzbrucējs gan savā debijā pie rezultativitātes punktiem netika.

Aizvadītajā mačā rezultātu pirmajā periodā atklāja Verners Egle, mazākumā panākot 1:0, bet Magnuss Jākobsons pirmās trešdaļas izskaņā panāca 2:0. Mājinieki gan pēc īsa brīža atbildēja ar precīzu metienu (Juris Ziemiņš).

Otrajā periodā liepājnieki guva trīs bezatbildes vārtus. Vispirms 3:1 panāca baltkrievs Artjoms Anosovs, ceturtos vārtus vairākumā guva krievu uzbrucējs Zakhars Šablovskis, bet perioda izskaņā vairākumā Klāvs Plānics panāca 5:1.

Trešajā trešdaļā vārti netika gūti un HK “Liepāja” svinēja savu otro uzvaru šosezon pār “Olimp/Venta 2002” hokejistiem. Abas komandas regulārajā sezonā savā starpā tiksies vēl trīs reizes.

Tikmēr citā mačā pie uzvaras viesos tika “Mogo/LSPA”, kas ar 6:0 pārspēja HK “Dinaburga”. Ar trīs vārtu guvumiem šajā mačā atzīmējās Deivids Sarkanis.

Autors: hokejazinas.com