“HK Kurbads” pēdējā regulārās sezonas spēlē sagrauj Rīgas jauniešus

Optibet hokeja līgas (OHL) pēdējā regulārās sezonas mačā “HK Kurbads” mājās ar rezultātu 8:0 (4:0, 4:0, 0:0) sagrāva “HS Rīga”.

Pirmā perioda 4. minūtē Roberts Jekimovs atklāja rezultātu. Piecas minūtes vēlāk Artūrs Ozoliņš dubultoja pārsvaru. Tuvojoties perioda beigām, Artūrs Mickevičs izcēlās mazākumā, panākot 3:0. Pēdējā minūtē Jekimovs guva savus otros vārtus spēlē, realizējot lielo “5 pret 3” vairākumu.

Otro trešdaļu “HS Rīga” vārtos iesāka Mikus Vecvanags, nomainot Oskaru Gusevu. Vien 56 sekundes pēc trešdaļas sākuma kapitulēja arī Vecvanags, kad vairākumu izmantoja Aleksandrs Galkins. Ceturtajā minūtē Galkins guva savus otros vārtus. 13. minūtē uz laukuma izvērtās asumi. Davids Livšics saņēma spēles sodu par grūdienu mugurā. Tai pat epizodē Timurs Solostejs metās aizstāvēt komandas biedru, izvicinot dūres ar Aleksandru Biškinu. Abi hokejisti tika izraidīti no spēles.

39. minūtē Jekimovs noformēja Hat-trick, panākot 7:0. Bet 104 sekundes vēlāk Artūrs Sedjukevičs uzstādīja mača gala rezultātu – 8:0. Trešajā periodā rezultāts uz tablo palika nemainīgs.

“Kurbads” vārtsargs Fjodors Aganezovs neitralizēja visus 18 pretinieku veiktos metienus.

“HS Rīga” vārtos spēli iesāka un pabeidza Oskars Gusevs, kurš 40 minūšu laikā atvairīja 16 no 20 metieniem. Otrajā trešdaļā spēlējošais Mikus Vecvanags tika galā ar desmit no 14 raidījumiem.

“HK Kurbads” regulāro sezonu noslēdz 3. vietā ar 47 punktiem 32 spēlēs, bet “HS Rīga” ierindojas 6. pozīcijā ar 30 punktiem 32 mačos.

Abas komandas spēkosies savā starpā Play-off pirmajā kārtā. Pirmā ceturtdaļfināla spēle notiks šo svētdien, 3. martā.

Ceturtdaļfināla sērija notiks līdz kādas komandas trīs uzvarām.