”DLSS/Dinaburga” vārtsargs iekausta pretinieku uzbrucēju (VIDEO)

Optibet hokeja līgā (OHL) pārliecinošu panākumu vakar izcīnīja Oļega Sorokina vadītā HS ”Rīga”, kas izbraukumā ar 10:0 (4:0, 2:0, 4:0) sagrāva pēdējā vietā esošo Daugavpils “DLSS/Dinaburga”. Otrā perioda beigās izcēlās asumi pie mājinieku vārtiem.

HS ”Rīga” aizsargs Aleks Elians Ļeonovs 39. minūtē izpildīja metienu pa ”DLSS/Dinaburga” vārtiem, bet Timurs Solostejs cerībā uz atlēkušo ripu devās uz pretinieku vārtu priekšu. ”DLSS/Dinaburga” vārtu vīrs Aleksandrs Mucenieks piespieda ripu pie ledus, bet Markuss Mainulis savas komandas vārtsargam uzgrūda virsū Solosteju.

Daugavpiliešu vārtsargs bija ļoti nikns uz HS ”Rīga” aizsargu un sāka viņu iekaustīt. Par šādu rīcību tiesneši Muceniekam piešķīra 5+20 minūšu noraidījumu. Līdz ar to ”DLSS/Dinaburga” vārtsargs bija spiests doties uz ģērbtuvēm. Mucenieka vietu vārtos ieņēma Artjoms Kļujevs, kurš pirms tam šosezon laukumā bija pavadījis vien minūti un 37 sekundes.

Autors: Rainers Rogs Avots: OHL