”DLSS/Dinaburga” šokē Rīgas ”Dinamo” un pārtrauc 25 zaudējumu sēriju

Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar 25 zaudējumu sēriju pārtrauca pēdējā vietā esošā Daugavpils “DLSS/Dinaburga”, kas savā laukumā ar 4:2 (1:2, 2:0, 1:0) apspēlēja trešajā pozīcijā esošo Rīgas “Dinamo”.

Edgars Petrovs jau ceturtajā minūtē izvirzīja Daugavpils ”DLSS/Dinaburga” vadībā (1:0), taču viesi, pateicoties Dominika Matoņaka un Kirila Tambijeva precīzajiem metieniem, 16. minūtē sev panāca minimālu pārsvaru – 2:1.

Pamatlaika vidū Renāts Vabiščevičs, realizējot skaitlisko vairākumu, atjaunoja uz tablo līdzsvaru (2:2), bet 34. minūtē Vabiščevičs, esot precīzs vienādos sastāvos, guva savus otros vārtus mačā un izvirzīja ”DLSS/Dinaburga” vadībā ar 3:2.

Rīdzinieki pamatlaika izskaņā ķērās pie pēdējā cerību salmiņa, pieprasot 30 sekunžu pārtraukumu un nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas nedeva cerēto rezultātu. Vadims Vabiščevičs 29 sekundes līdz pamatlaika beigām ar metienu tukšos vārtos panāca 4:2 un pielika mačam punktu.

Tieši Vadims Vabiščevičs kļuva par spēles galveno varoni – viņš izcēlās ar gūtiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm. Četrus punktus sakrāja arī Aigars Vilmanis (0+4). Savukārt Renāts Vabiščevičs atzīmējās ar diviem precīziem metieniem.

Dinamieši ar 41 punktu 31 mačā ieņem trešo vietu OHL kopvērtējumā, bet Daugavpils klubs ar četriem punktiem 31 spēlē pārliecinoši atrodas pēdējā pozīcijā.

Abām komandām regulārajā sezonā vēl atlicis pa vienam mačam. ”Dinamo” 25. februārī (pulksten 13:00) mājās uzņems Lietuvas čempioni Viļņas ”7bet Hockey Punks”, bet ”DLSS/Dinaburga” pulksten 13:15 viesosies pie Lietuvas kluba Kauņas ‘”City”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF