Divi vairākumi – divi vārti, “Mogo/LSPA” Piņķos gūst otro uzvaru

“Optibet” hokeja līgā (OHL) šovakar pusfināla sērijas ceturto spēli savā starpā aizvadīja “Olimp/Venta 2002” un “Mogo/LSPA” hokejisti. Uzvaru ar rezultātu 2:1 izcīnīja “Mogo/LSPA”, sērijā panākot neizšķirtu 2-2.

Laukuma saimnieki “Olimp/Venta 2002″ vārtos lika Kārli Zakrevski, savukārt viesu vārtu drošība tika uzticēta Linardam Lipskim. Pirmo reizi sērijā mačam kā rezerves vārtsargs tika pieteikts arī Jānis Voris, bet ārpus pieteikuma palika Henrijs Ančs.

Pirmā trešdaļa pagāja bez vārtu guvuma, lai gan bīstamāki momenti bija laukuma saimniekiem. Pirmie vārti tika gūti otrā perioda 5. minūtē, kad skaitlisko vairākumu realizēja Kārlis Ozoliņš. Jāpiebilst, ka Ozoliņš pirm divām dienām sērijas trešo spēli izlaida. Pagāja divas minūtes un”Olimp/Venta 2002” nopelnīja vēl vienu noraidījumu, kuru jau pēc īsa brīža vārtu guvumā pārvērta Rūdolfs Polcs. Perioda izskaņā par rupju spēka paņēmienu 5+20 sodu līdz mača beigām saņēma “Mogo/LSPA” aizsargs Tomass Zeile.

Trešā perioda sākumā laukuma saimnieki spēja izmantot piecu minūšu vairākumu. Vienā no epizodēm ripa veiksmīgi atleca pie Miķeļa Rēdliha un uzbrucējs samazināja rezultāta starpību. Spēles turpinājumā abu komandu izpildījumā daudz vārtu gūšanu iespēju nebija, līdz ar to minimālu uzvaru ar 2:1 izcīnīja “Mogo/LSPA”.

Sērijas piektā spēle šo sestdien pulksten 13.30 norisināsies “Mogo/LSPA” hallē.

Autors: hokejazinas.com