“Dinaburga” ģenerālmenedžeris: OHL nebija ne kvalitatīvs darbs, ne attīstība

Daugavpils hokeja komandas “DLSS/Dinaburga” ģenerālmenedžeris  Ruslans Kurelass sarunā ar “Hokeja Blogs” atklāja iemeslus, kāpēc komanda nespēlēs Optibet hokeja līgas (OHL) nākamajā sezonā.

Kurelass uzsvēra, ka apvienoties ar Daugavpils Ledus sporta skolu (DLSS) bija slikta ideja.

“Pilsētas finansējums mums nebija piešķirts, bet spēlēt atkal no sporta skolas, kā pagājušajā sezonā, negribējām, jo sapratām, ka nav izdevies panākt tādus pašus rezultātus kā tad, kad hokeja klubs “Dinaburga” bija atsevišķi,” uzskata Kurelass.

“Es novērtēju pagājušo sezonu slikti. Komandas rezultāts rāda, ka nekas labs nav bijis – ne kvalitatīvs darbs, ne attīstība. Nevajadzēja atdot komandu sporta skolai, jo skola nespēja ar to tikt galā. Tā nevarēja uzaicināt labus leģionārus, nespēja maksāt algas, līdz ar to komandas līmenis strauji nokrita. Vajadzēja pievērst uzmanību tieši treniņu procesam, jauniešiem, bet tā nebija, pēc kā daudzi Daugavpils hokejisti izklīda pa citām komandām vai beidza hokejistu karjeru,” skarbi komandas rezultātu vērtē Kurelass.

“DLSS/Dinaburga” pagājušajā sezonā izcīnīja vien divas uzvaras 36 spēlēs, ierindojoties pārliecinoši pēdējā, devītajā vietā līgā, kā arī kļūstot par vienīgo komandu, kas nekvalificējās izslēgšanas spēlēm. Sezonas gaitā daugavpilieši arī piedzīvoja 25 zaudējumu sēriju.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Hokeja Blogs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)