“City” pārsteidz un OHL spēlē sagrauj “Energija”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Kauņas “City” ar 9:1 (2:0, 4:1, 3:0) sagrāva Elektrēnu “Airwell Energija”.

Mača rezultāts tika atklāts jau 22. sekundē, kad čehu leģionārs Ondrejs Mahala izvirzīja “City” vadībā. 11 minūtes vēlāk Deniss Hončarenko dubultoja “City” pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas guva piecus vārtus. “City” līdz trešdaļas 6. minūtei guva trīs vārtus, divreiz izceļoties Lukasam Žukauskas un vienreiz Filipam Hudakam. Četras minūtes vēlāk Mahala guva savus otros vārtus spēlē, panākot 6:0. Tuvojoties perioda beigām, elektrēnietis Povilas Verenis vienus vārtus spēja atgūt.

Trešā perioda sākumā Hončarenko tika pie otrā vārtu guvuma spēlē, bet pēc trīsarpus minūtēm guva trešos vārtus, noformējot Hat-trick. Sešas minūtes līdz spēles beigām Daniels Klineckijs iemeta devīto ripu “Airwell Energija” vārtos.

“Airwell Energija” vārtsargs Maksims Duvē atvairīja 23 no 32 metieniem.”City” vārtos stājās Martins Petjuls, tiekot galā ar 11 no 12 raidījumiem.

“City” ar četriem punktiem divās spēlēs ieņem 2. vietu līgā. Tikmēr “Airwell Energija” šī bija pirmā spēle sezonā.

Nākamo spēli “City” aizvadīs 27. septembrī, kad mājās uzņems “HK Kurbads”. Savukārt “Airwell Energija” 23. un 24. septembrī viesosies pie Rīgas “Prizma/IHS”.