”City” iemet divus vārtus 60 sekundēs un sagādā HS ”Rīga” vēl vienu neveiksmi

Ceturto zaudējumu pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šodien piedzīvoja Oļega Sorokina vadītā HS ”Rīga”, kas mājās ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) piekāpās Lietuvas klubam Kauņas ”City”.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Aivars Bendžus 27. minūtē atklāja mača rezultātu, bet 47. minūtē izcēlās otro reizi mačā un dubultoja viesu pārsvaru (2:0). Savukārt pēc 60 sekundēm Jauņus Jasinevičs panāca jau 3:0.

Pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem Sorokins pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu. Pēc nepilnām trim minūtēm Antons Macijevskis rīdziniekiem vienus vārtus atguva un samazināja rezultāta starpību (1:3), tomēr mača rezultāts pēc tam vairs nemainījās.

”City”, pateicoties šim panākumam, pārtrauca četru zaudējumu sēriju. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Luks Žukausks, kurš atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm visos komandas vārtu guvumos, bet Benžus guva divus vārtus.

Sorokina vadītā HS ”Rīga” ar 18 punktiem 20 mačos šobrīd vēl saglabā ceturto vietu OHL, bet ”City”, 17 spēlēs izcīnot 13 punktus, ieņem priekšpēdējo pozīciju deviņu komandu konkurencē.

Rīdziniekiem nākamā spēle OHL paredzēta 5. decembrī (pulksten 19:00) pret OHL līderi ”Mogo/LSPA”. Savukārt Kauņas klubs nākamo maču aizvadīs vien 10. decembrī (pulksten 15:00) pret pēdējā vietā esošo Daugavpils ”DLSS/Dinaburga”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF