Cimermanim sausā spēle, ”Zemgale/LLU” sagrauj ”City”

Devīto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar svinēja OHL aizvadītās sezonas čempione ”Zemgale/LLU”, kas savā laukumā ar 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) sagrāva Lietuvas klubu Kauņas ”City”.

Deniss Vilmans, spēlējot skaitliskajā vairākumā, jau ceturtajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet 13. minūtē Roberts Andersons dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru – 2:0. Otrā perioda ievadā Vilmans guva savus otros vārtus mačā un panāca jau 3:0.

Pateicoties Kristera Vītoliņa precīzajiem metieniem 37. un 48. minūtē, jelgavnieki vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru (5:0). Savukārt pēdējais vārds piederēja Gustavam Krūmiņam, kurš 56. minūtē panāca 6:0 un uzstādīja mača gala rezultātu.

”Zemgale/LLU” rindās ar trim (2+1) rezultativitātes punktiem izcēlās Vītoliņš. Tāpat ar diviem vārtiem atzīmējās arī Vilmans. Tikmēr mājinieku vārtos nepārspēts palika Rihards Cimermanis, kurš atvairīja visus 12 pretinieku hokejistu izdarītos metienus.

Abām komandām nākamie mači OHL paredzēti izbraukumā pret ”Mogo/LSPA” hokejistiem. Kauņas klubs pie Ankipāna vadītās komandas viesosies 22. oktobrī (pulksten 15:00), bet ”Zemgale/LLU” ar ”Mogo/LSPA” tiksies 26. oktobrī (pulksten 19:15).

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF