Čempioni gūst vārtus mazākumā un sagrauj “Prizma/IHS”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā aizvadītās sezonas čempioni HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 6:1 (2:0, 1:1, 3:0) viesos pieveica Rīgas “Prizma/IHS” vienību.

Pirmā perioda 15. minūtē mazākumā rezultātu jelgavnieku labā atklāja Gustavs Milllers, bet 18. minūtē Daniels Andersons dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Kristers Bormanis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Rainers Rullers devītajā minūtē atjaunoja divu vārtu priekšrocību “Zemgale/LLU” vienībai.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Gustavs Millers vairākumā guva savus otros vārtus mačā, bet Kristaps Kristiņš 13. minūtē guva piektos Zemgales kluba vārtus šajā mačā. Daniels Andersons 16. minūtē ar saviem otraijem vārtiem spēlē panāca rezultātu 6:1 un pielika punktu mačam.

Zemgales komanda šajā spēlē veselas 65 reizes meta pa rīdzinieku vārtiem, bet “Prizma/IHS” iespēja vien 12 raidījumus pa “Zemgale/LLU” vārtiem.

HK “Zemgale/LLU” šosezon sešos mačos izcīnījuši deviņus punktus un atrodas pirmajā vietā OHL, bet Rīgas “Prizma/IHS” komanda četrās spēlēs punktus nav guvusi un ierindojas priekšpēdējā astotajā vietā līgā.

Nākamais mačs čempioniem 22. septembrī pret HS “Rīga” komandu, bet “Prizma/IHS” 24. septembrī cīnīsies ar Kauņas “City” vienību.