Bluks: Esam priecīgi par rezultātu, taču sniegums ir kā pa viļņiem

“Optibet” hokeja līgas (OHL) kluba “Kurbads” galvenais treneris Toms Bluks intervijā kluba mājaslapai dalījies ar savām pārdomām par komandas parādīto sniegumu sezonas ievadā.

”Kurbads” aizvadītajās sešās OHL spēlēs izcīnījis piecas uzvaras. Bluka vadītā komanda ar desmit punktiem sešos mačos šobrīd ieņem otro vietu OHL kopvērtējumā.

“Zinājām, ka mūs gaida arī smagas spēles un viss nebūs tik vienkārši. Esam priecīgi par rezultātu, taču sniegums ir kā pa viļņiem. Daži caurumi un individuālās kļūdas ir aizsardzībā, taču ar to rēķinājāmies pirms sezonas, jo jāpierod pie OHL ātruma,” atzina Bluks.

”Kopumā vēlos paslavēt puišus, jo esam ielikuši smagu darbu pirmssezonā. Ar komandas sniegumu septembrī esmu apmierināts, bet uzsvēršu, ka joprojām nerādām optimālo sniegumu,” norādīja ”Kurbada” stūrmanis. ”Turpināsim strādāt arī pie fiziskās sagatavotības, lai sezonas laikā spētu konkurēt ātrumā ar pretiniekiem, kā arī būtu labā formā pavasarī.”

”Kurbadam” nesen pievienojās 29 gadus vecais aizsargs Edgars Ozoliņš.

”Skatīsimies, kā viņam veiksies. Daži aizsargi ir iedzīvojušies savainojumos, līdz ar to sastāvs katru brīdi var kļūt par īsu. Edgars var palīdzēt mums mazākumā, iesaistīties spēka spēlē, kā arī aizstāvēt komandas jaunos puišus,” par kluba jaunieguvumu pastāstīja Bluks.

”Kurbads” nākamo spēli aizvadīs 11. oktobrī, viesojoties pie pašreizējās OHL čempiones ”Zemgale/LBTU”.

Autors: Rainers Rogs Avots: HK ''Kurbads''

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)