Bendžum un Žukauskam pa astoņiem punktiem, ”City” sasit lupatās ”DLSS/Dinaburga”

Optibet hokeja līgā (OHL) pamatīgu sagrāvi šodien piedzīvoja pēdējā vietā esošā Daugavpils “DLSS/Dinaburga”, kas savā sezonas pēdējā mačā viesos ar 0:20 (0:7, 0:10, 0:3) kapitulēja Lietuvas klubam Kauņas “City”.

Mājinieki pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā, kurā guva septiņus vārtus. Interesanti, ka līdz 12. minūtes vidum uz tablo vēl bija tikai 0:2, bet turpinājumā ”City” vēl piecas reizes sarūgtināja daugavpiliešus.

Otrajā trešdaļā Kauņas klubs ”DLSS/Dinaburga” vārtos sabēra desmit ripas un pēc 40 spēlētām minūtēm atradās pārliecinošā vadībā ar 17:0. Pēdējā mača nogrieznī mājinieki vēl trīs reizes iekaroja sāncenšu cietoksni un panāca 20:0.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija Aivars Bendžus, kurš izcēlās ar četriem gūtiem vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm. Tāpat astoņus punktus sakrāja arī Luks Žukausks (3+5). Savukārt Egidijs Binkulis nopelnīja sešus (3+3) punktus.

”City” ar 27 punktiem OHL regulārās sezonas noslēgumā garantēja sesto vietu. Kauņas klubs izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tiksies ar Rīgas ”Dinamo”. ”DLSS/Dinaburga” 32 spēlēs ieguva vien četrus punktus un regulāro sezonu noslēdza pēdējā vietā. Līdz ar to daugavpiliešiem sezona ir beigusies.