SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Auziņš: Japānas līgā maksā diezgan labi

Optibet hokeja līgas (OHL) jaunpienācējas Rīgas ”Dinamo” vārtsargs Jānis Auziņš sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” atklājis, kāpēc nolēma atgriezties Latvijā, un dalījies pieredzē par Japānā piedzīvoto.

”Bija diezgan liela neskaidrība – līdz jūlijam nezināju, ko darīšu un kā darīšu,” norādīja 31 gadu vecais vārtsargs. ”Bija ilgs apdomu periods, bet pēc trīs gadiem Japānā uz ārzemēm nevilka. Gribējās atpūsties mājās.”

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Latviešu vārtsargs iepriekšējās trīs sezonas pavadīja Japānā. ”Japānas līgā maksā diezgan labi, plus vari apskatīt valsti. Ar sievu trīs gados izbraukājām visu Hokaido salu.”

”Dienvidkorejā algas ir vēl lielākas. Skaidrs, ka mēs nebraucam celt savu līmeni. Jā, attieksme ir profesionāla – masieris, ārsts, ekipējuma menedžeris, viss nodrošināts. Taču pārsvarā hokejisti brauc, lai redzētu Japānu un nopelnītu naudiņu,” norādīja Auziņš.

”Viņi mēģina spēlēt ziemeļamerikānisku hokeju – iemet ripu zonā un tad met pa vārtiem no visiem stūriem. Var būt daudz negaidītu metienu,” latviešu vārtsargs raksturoja spēles stilu Japānā. ”Nav nekādas baigās saspēles, nav pats taktiskākais hokejs. Viņi slido ātri, bet dažreiz par daudz – tur, kur varētu piebremzēt un pagaidīt. Ir arī individuāli spēcīgi hokejisti, kuri spēlē Japānas izlasē.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)