Auziņam sausā spēle, ”Prizma/IHS” sakauj ”City” un turpina uzvaru sēriju (VIDEO)

Ceturto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šodien svinēja Rīgas ”Prizma/IHS”, kas mājās ar 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) apspēlēja Lietuvas klubu  Kauņas ”City” un sagādāja pretiniekiem ceturto zaudējumu pēdējos četros mačos.

Dāvis Straupe 15. minūtē atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas ievadā Kristers Bormanis dubultoja ”Prizma/IHS” pārsvaru (2:0). Savukārt 34. minūtē Arvils Laugalis panāca 3:0 un uzstādīja mača gala rezultātu.

Uzvarētāju vārtos nevainojamu maču aizvadīja Jānis Auziņš, kurš atvairīja visus 33 pretinieku izdarītos metienus.

”Prizma/IHS” ar 17 spēlēs izcīnītiem 16 punktiem ieņem piekto vietu OHL kopvērtējumā, tikai par punktu atpaliekot no HS ”Rīga”. Savukārt ”City” ar 11 punktiem 15 mačos ir priekšpēdējā vietā līgā.

Kauņas klubam nākamā spēle paredzēta 3. decembrī (pulksten 13:30) pret HS ”Rīga”, bet ”Prizma/IHS” 6. decembrī (pulksten 19:00) tiksies ar OHL aizvadītās sezonas čempioni ”Zemgale/LLU”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF