Artis Ābols par “Zemgale/LBTU” nespēlēšanu “Mestis”: Man ir mega vilšanās

Optibet hokeja līgas (OHL) komandas “Zemgale/LBTU” galvenais treneris un Latvijas izlases trenera asistents Artis Ābols intervijā ar “Sporta Studija” runāja par Jelgavas kluba nespēlēšanu Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) un līgumu ar Latvijas valstsvienību.

“Man ir mega vilšanās, esmu dusmīgs par to, tikai nezinu uz ko lai dusmojas. Cik es zinu, somi atteicās no mums. It kā tās durvis nav līdz galam aizvērtas, bet kā tas ir pēc būtības, jāprasa tiem, kas piedalījās sarunās. Manuprāt, tas bija labs projekts un ceru, ka pie tā atgriezīsies,” speciālists atklāja savu viedokli par kluba nespēlēšanu “Mestis” līgā.

“Cik zinu, bija kaut kāds balsojums starp somu komandām un mazs skaits bija par to, lai mēs spēlētu. Augšgala komandas uzskatīja, ka jābūt stiprākai līgai, bet lejasgalam nebija naudas, lai brauktu, bet tāpat visi bija laimīgi braukt un visiem līdzi brauca līdzjutēji,” sprieda Ābols.

“Nemāku teikt, tas jāprasa Harijam Vītoliņam. Sarunas nav bijušas,” Ābols runāja par iespējamo palikšanu Latvijas izlases trenera asistenta amatā.

2023. gada pasaules hokeja čempionātā Latvijas izlases trenera asistenti bija Artis Ābols, Peteri Nummelins, Lauris Dārziņš, Raimonds Vilkoits un Artūrs Irbe.

Ābolam šī būs ceturtā sezona kā “Zemgale/LBTU” galvenajam trenerim. Speciālists bijis Latvijas izlases trenera asistents septiņos pasaules čempionātos arī divreiz trenējis Latvijas U-20 izlasi un bija trenera asistents 2022. gada olimpiskajās spēlēs.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sporta Studija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)