TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Armands Bērziņš: Dažreiz jāpaskatās arī pasē

Armands Bērziņš, Hokejazinas.com

Armands Bērziņš | FOTO: Agris Bricis

Optibet hokeja līgas (OHL) komandas Rīgas “Prizma” pieredzējušais uzbrucējs Armands Bērziņš sarunā ar “Hokejazinas.com” sacīja, ka hokejs viņam joprojām sagādā gandarījumu un viņš neplāno noslēgt savu karjeru.

Aizvadīto sezonu 38 gadus vecais uzbrucējs iesāka “Prizma” sastāvā. 33 spēlēs uzbrucējs guva 12 vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles. Pēc tam viņš pārgāja uz HK “Liepāja”, kuras rindās aizvadīja divus mačus regulārajā čempionātā, bet play-off izcīņā sešās spēlēs atdeva četras rezultatīvas piespēles. Gaidāmajā sezonā Armands atkal pārstāvēs “Prizma” komandu, kuru vada Ēriks Miļuns.

“Kad aizvadītās sezonas izskaņā pievienojos liepājniekiem, jau pašā sākumā bija vienošanās, ka klubam palīdzēšu tikai izslēgšanas spēlēs, jo man joprojām bija līgums ar “Prizma” komandu. Vienošanās bija, ka palīdzu Liepājas klubam līdz sezonas beigām un nekādi citi varianti netika izskatīti. Lai arī man ļoti patika pavadītais laiks Liepājā, vienošanās mūsu starpā bija ļoti konkrēta.

Uzskatu, ka Liepājas kluba aiziešana no Latvijas hokeja ir skumīgs notikums. Pilsēta ir ar senām hokeja tradīcijām, tajā vienmēr ir bijusi komanda. Agrāk tā spēlēja Baltkrievijas čempionātā, bet pēdējās sezonās Latvijā. Komandas pazušana rada daudz problēmu hokejistiem, kuri tajā spēlēja, īpaši vietējiem spēlētājiem, kuri Liepājā arī dzīvo,” uzskata uzbrucējs.

Armands teic, ka spēlēšana OHL tabulas lejasgala klubā viņu nekādi neietekmē un viņš neplāno pievienoties kādai citai komandai. Hokejists paralēli hokejam arī strādā transporta un loģistikas uzņēmumā “Prizma”, un darbu ar hokeju var veiksmīgi apvienot.

“Jau pirms pieciem gadiem izlēmu, ka uz ārzemēm vairs nedošos. Es strādāju normālā darbā, sezonas laikā ir hokejs, un mēģinu apvienot šīs abas lietas. Ir jāpaskatās arī pasē – es vairs neplānoju nekur doties prom. Ņemot vērā, ka strādāju “Prizma” uzņēmumā, es veiksmīgu varu apvienot hokeja spēlēšanu ar pamatdarbu.

Man ļoti patīk, ko daru ārpus hokeja un nevēlos iet kaut kādā avantūrā un atkal kļūt par profesionālu spēlētāju. Strādāju šeit četrus gadus, līdz ar to neapsveru iespēju, ka varētu pievienoties kādai no Latvijas vadošajām komandām. Šādu iespēju neizskatu.

Teikšu godīgi – man joprojām ir kaifs spēlēt. Ja hokejs man nesagādās gandarījumu, tad es aiziešu no tā, vai arī spēlēšu kādā zemākā līmenī. Kamēr vēl varu, jāspēlē. Es nekādus mērķus sev neuzstādu un nesaku, ka šī man būs pēdējā sezona. Daudz kas ir atkarīgs no veselības, nepārtraukti sevī ir jāiegulda. Ja neesi trenējies un atnāksi no ielas, virslīgā nevarēsi pienācīgā līmenī uzspēlēt,” “Hokezinas.com” piebilda uzbrucējs.

 

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)