”Vitjaz” negaidīti pārspēj CSKA, ”Dinamo” bijušais aizsargs nopelna 1+1 (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) piektdien tika aizvadītas septiņas spēles. Podoļskas ”Vitjaz” viesos negaidīti pieveica vienu no līgas grandiem Maskavas CSKA. Tikmēr Rīgas ”Dinamo” bijušais aizsargs Ruslans Pedans, nopelnot 1+1, palīdzēja Habarovskas ”Amur” mājās pārspēt Maskavas Spartak.

Podoļskas ”Vitjaz” izbraukumā ar 4:3 (1:0, 0:2, 2:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja spēcīgo Maskavas CSKA un izcīnīja trešo uzvaru pēdējos četros mačos. Viesi pamatlaikā divreiz atradās vadībā, tomēr CSKA nedaudz vairāk nekā divas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca 3:3 un izrāva papildlaiku. Neskatoties uz to, ”Vitjaz” pagarinājumā tomēr izcīnīja uzvaru. Panākumu viesiem 63. minūtē nodrošināja Fjodors Malihins, kura rēķinā arī viens vārtu guvums pamatlaikā.

Nopelnot divus rezultativitātes punktus bijušajam Rīgas ”Dinamo” aizsargam Ruslanam Pedanam, Habarovskas ”Amur” mājās ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Maskavas ”Spartak”. Laukuma saimnieki divreiz nonāca iedzinējos, taču abas reizes atspēlējās un svinēja panākumu pagarinājumā. Lieli nopelni izcīnītajā uzvarā bija Pedanam, kurš 54. minūtē guva ”Amur” otros vārtus un panāca 2:2, bet papildlaikā asistēja mājinieku uzvaras vārtu guvumā. Habarovskas klubs pēdējās četrās spēlēs ir izcīnījis septiņus punktus. Tikmēr ”Spartak” šī bija pirmā neveiksme pēdējos sešos mačos.

Līgas līdervienības godu atguva Magņitogorskas ”Metallurg”, kas savā laukumā ar 3:1 (3:1, 0:0, 0:0) pārspēja Jaroslavļas ”Lokomotiv”. Interesanti, ka visi četri vārti šajā mačā tika gūti jau pirmajā periodā. Viesi jau trešajā minūtē izvirzījās vadībā, bet pirmās trešdaļas turpinājumā ”Metallurg” iemeta trīs bezatbildes ripas. ”Lokomotiv” šī bija jau ceturtā neveiksme pēc kārtas. Pēdējos četros mačos Jaroslavļas klubs ir izcīnījis tikai vienu punktu.

Sauso uzvaru izcīnīja Sanktpēterburgas SKA, kas mājās ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) uzveica Sanda Ozoliņa trenēto Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”. Izšķirošo pārvaru laukuma saimnieki ieguva laika posmā no 23. līdz 25. minūtei, kad 81 sekundes laikā guva divus vārtus. Šajā mačā ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Leo Komarovs. Savukārt Antons Burdasovs izdarīja divas rezultatīvas piespēles.

Tāpat pie sausā panākuma tika arī Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas ”Avangard”, kas, iemetot pa vieniem vārtiem katrā no trešdaļām, mājās ar identisku rezultātu – 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) – sakāva Minskas ”Dinamo”. Uzvaras vārtus jau 43. sekundē iemeta Nails Jakupovs, kura rēķinā spēlē pret Minsku arī viena rezultatīva piespēle. Tāpat ar 1+1 atzīmējās arī Kirils Semjonovs.