“Vitjaz” ģenerālmenedžeris: Indrašis nospēlēja vāji

Intervijā ar Krievijas sporta mediju “Championat” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Podoļskas “Vitjaz” kluba ģenerālmenedžeris Igors Varickis skarbi izteicās par Latvijas izlases uzbrucēja sniegumu sezonas sākumā.

Praktiski pusi sezonas bija vien četri [leģionāri]. Likām lielākas cerības uz Indraši, bet viss nenotika, kā plānots. Viņš nospēlēja vāji,” latviešu uzbrucēja sniegumu komentēja “Vitjaz” ģenerālmenedžeris.

“Valteri Kemilaimens un Miro Āltonens ir neierobežoti brīvie aģenti. Būs grūti cīnīties par viņu noturēšanu klubā. Viņi sevi ir pierādījuši, piedāvājumi sezonas gaitā bija arī no citiem klubiem,” izteicās Varickis.

“Daniels Odets un Niko Ojameki ir ierobežoti brīvie aģenti un viņus mēs centīsimies noturēt komandā. Odetu palaidām pabeigt sezonu Zviedrijā, bet tiesības uz viņu palika pie mums,” par situāciju ar komandas līderiem stāstīja Igors Varickis.

Miks Indrašis “Vitjaz” klubā aizvadīja 26 spēles, gūstot četrus vārtus un atdodot astoņas rezultatīvas piespēles.

Pēc neveiksmīgā sezonas sākuma klubs ar Indraši līgumu lauza un hokejists pārcēlās uz Vladivostokas “Admiral” komandu, kur 20 spēlēs guva trīs vārtus un atdeva divas piespēles.

Pēc KHL lēmuma neturpināt regulāro sezonu Indrašis lauza līgumu ar “Admiral” un pievienojās Šveices augstākās hokeja līgas (NL) vienībai “EHC Biel”.

Podoļskas “Vitjaz” šosezon 48 mačos nopelnīja 43 punktus un sezonu noslēdza desmitajā vietā Rietumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Championat

Komentāri (0)