”Traktor” iemet četrus vārtus nepilnās 11 minūtēs un atgūst līderes godu (VIDEO)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šīs dienas vienīgajā spēlē Čeļabinskas ”Traktor” izbraukumā ar 4:0 (0:0, 4:0, 0:0) sakāva līgas pēdējās vietas īpašnieci Pekinas ”Kunlun Red Star” un atguva līderes godu. Visus četrus vārtus viesi iemeta otrajā trešdaļā.

”Traktor” pamatus uzvarai ielika laika posmā no 28. līdz 38. minūtei, kad, izceļoties Ņikitam Tertičnijam, Vjačeslavam Osnovinam, Albertam Jaruļinam un Vladimiram Tkačovam, panāca pārliecinošo 4:0 un spēra platu soli pretim panākumam.

Čeļabinskas klubs izcīnīja jau sesto uzvaru pēc kārtas. Pateicoties šodien izcīnītajam panākumam, ”Traktor” apsteidza Magņitogorskas ”Metallurg” un atguva KHL līderes godu. Čeļabinskas komanda 48 spēlēs ir izcīnījusi 71 punktu.

Tikmēr ”Kunlun Red Star” piedzīvoja jau 13. zaudējumu pēc kārtas. Pekinas klubs nav jau vairāk nekā mēnesi – kopš iepriekšējā gada 2. decembra, kad mājās ar 2:1 pārspēja Ņižņekamskas ”Neftekhimik”. ”Kunlun Red Star” ar 47 spēlēs iegūtiem 25 punktiem atrodas pēdējā vietā visā līgā.