Švanenbergs: ”Noslēdzošajās 20 minūtēs nespējām tikt līdzi viņu darbībām”

Pēc šovakar izlaistās uzvaras Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā pret Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas ”Avangard” (3:4 papildlaikā) Rīgas ”Dinamo” uzbrucējs Jānis Švanenbergs intervijā kluba mājaslapai atzina, ka komanda pēdējā trešdaļā neesot spējusi tikt līdzi pretinieku darbībām un līdz ar to ielaidusi trīs vārtus.

”Spēli ”Avangard” iesāka labi un aktīvi,” savos iespaidos par pretinieku sniegumu mača sākuma dalījās Švanenbergs. Jāuzteic mūsu sniegums aizsardzībā. Tāpat spējām izmantot savas iespējas un gūt vārtus. Pirmās 40 minūtes mūsu izpildījumā bija veiksmīgas.”

Latviešu uzbrucējs neslēpa, ka rīdzinieki pēdējo trešdaļu aizvadīja neveiksmīgi. ”Noslēdzošajās 20 minūtēs nespējām tikt līdzi viņu darbībai, kā rezultātā ielaidām trīs vārtus,” atzina ”Dinamo” uzbrucējs. ”Diemžēl nepaveicās pagarinājumā, bet viņi savu izdevību izmantoja.”

Švanebergs mačā pret ”Avanagard” guva savus pirmos vārtus sezonā. ”Runājot par saviem vārtiem, tad pamanīju ripu, kas lido aizsargam neērtā augstumā. Sapratu, ka viņš pie tās netiks. Izdevās izrauties līdz vārtiem un izpildīt metienu tālajā stūrī,” latviešu uzbrucējs pastāstīja par savu vārtu guvumu.

Rīdziniekiem šajā kalendārajā gadā vairs ir atlikusi tikai viena spēles. To Vladimira Krikunova vadītā komanda aizvadīs 30. decembrī, kad izbraukumā pulksten 18:00 mērosies spēkiem ar latviešu trenera Sanda Ozoliņa trenēto Nižņijnovgorodas ”Torpedo”.

Ar 42 spēlēs izcīnītiem 35 punktiem ”Dinamo” šobrīd ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Rīgas ''Dinamo''