Šinkaruks divreiz precīzs, “Dinamo” pārspēj Indraša komandu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” viesos ar 4:3 (2:1, 1:2, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Mika Indraša pārstāvēto Podoļskas “Vitjaz”.

Šī uzvara kļuva par trešo pēc kārtas un astoto šosezon. Pēc aizvadītām 19 spēlēm “Dinamo” ieņem 8. vietu Rietumu konferencē ar 19 punktiem.

Spēles rezultātu trešajā minūtē atklāja Šinkaruks, gūstot vārtus vairākumā, kurā uz noraidīto soliņa atradās Miks Indrašis, pārspējot Ježovu ar spēcīgu metienu. Septiņas minūtes vēlāk rīdzinieki realizēja vēl vienu vairākumu, pēc Radila un Bērziņa piespēlēm ar precīzu metienu izcēlās Karjalainens. Pusotru minūti līdz trešdaļas beigām, Ojamaki vienus vārtus atguva.

Otrā perioda vidū “Vitjaz” izdevās izlīdzināt spēles gaitu, pateicoties Kemilainena vārtiem ar metienu no zilās līnijas. Septiņas minūtes vēlāk, Aaltonens izmantoja “Dinamo” vārtsarga kļūdu un panāca 3:2. Trešdaļas pēdējās sekundēs, Kristaps Sotnieks pielaboja Gormlija metienu un ripa atrada ceļu vārtos.

Trešais periods aizritēja bez vārtu guvumiem, taču overtaimā Šinkaruks ar Puarjē atnesa “Dinamo” uzvaru.

“Dinamo” vārtsargs Mattsons atvairīja 27 no 30 metieniem, tikmēr viņa kolēģis “Vitjaz” vārtos Ježovs tika galā vien ar 20 metieniem no 24.

Indrašis laukumā pavadīja 15:25 minūtes, atzīmējoties ar vienu metienu pa vārtiem un divu minūšu noraidījumu.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs Rīgā 19. oktobrī pret Magņitogorskas “Metallurg”, kura izcīnījusi 14 uzvaras pēc kārtas.

Autors: hokejazinas.com