”Severstal” iemet septiņus vārtus, ”Kunlun Red Star” zaudē pat teorētiskas izredzes (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šīs dienas vienīgajā mačā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Čerepovecas ”Severstal”, kas izbraukumā ar 7:1 (3:0, 3:1, 1:0) sagrāva pēdējā vietā visā līgā esošo Pekinas ”Kunlun Red Star” un tādējādi atņēma pretiniekiem pat teorētiskas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Viesi lieliski uzsāka maču un jau līdz astotajai minūtei panāca 2:0, bet pirmā perioda izskaņā trīskāršoja savu pārsvaru – 3:0. Otrajā trešdaļā, izceļoties divas reizes skaitliskajā vairākumā, ”Severstal” iemeta vēl trīs ripas pretinieku cietoksnī un panāca jau graujošo 6:0.

Otrā perioda pēdējās sekundēs mājinieki guva pirmos vārtus mačā un padarīja rezultātu uz tablo mazliet pieklājīgāku (1:6), taču 54. minūtē Ņikita Gusļistovs, gūstot otros vārtus spēlē, atjaunoja Čerepovecai sešu ripu pārsvaru – 7:1. Gusļistovs šajā mačā sakrāja trīs (2+1) rezultativitātes punktus.

”Severstal” izcīnīja svarīgu uzvaru un nostiprinājās piektajā vietā Rietumu konferencē. Kamēr Pekinas klubs piedzīvoja jau 12. zaudējumu pēc kārtas un atvadījās pat no teorētiskām izredzēm iekļūt izslēgšanas spēlēs.