Rīgas “Dinamo” revanšējas un apspēlē Maskavas klubu, Cibuļskim divi vārti

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” aizvadīja mājas spēli pret Maskavas “Dinamo”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1 Rīgas komandas labā.

Pirmā perioda sākumā maskavieši palika mazākumā, un Cibuļskis ar metienu no zilās līnijas pārspēja Kuļbakovu, atklājot spēles rezultātu. 12. minūtē Freibergs saņēma lielo 5 minūšu sodu līdz spēles beigām par sitienu ar ceļgalu. Viesiem izdevās izlīdzināt rezultātu, no vārtu priekšas zviedrs Vedins pāradresēja ripu vārtos.

Otro trešdaļu rīdzinieki aizvadīja aktīvāk par viesiem, vairākas reizes apdraudot Kuļbakova vārtus. Neiztika arī bez momentiem pie Matsona vārtiem, taču raženais zviedrs pārliecinoši darbojās. Nedaudz mazāk kā 2 minūtes līdz beigām, Cibuļskis realizēja vairākumu, gūstot savus otros vārtus spēlē un piektos sezonā.

Noslēdzošo trešdaļu komandas iesāka vienlīdzīgi, taču 4 minūtes pēc sākuma, Meija ar precīzu metienu raidīja ripu vārtos, realizējot vairākumu. Pēc šiem vārtiem, Maskavas vienība pieņēma lēmumu par vārtsarga maiņu – Kuļbakova vietā stājās Bočarovs. Rīdzinieki turpināja presingot viesus, neļaujot Kudašova padotajiem ieiet zonā. Spēles pirmspēdējā minūtē Dārziņš raidīja ripu tukšos vārtos. Tas ir kapteiņa pirmais vārtu guvums šosezon.

Rīgas “Dinamo” vārtsargs Johans Matsons tika galā ar 32 metieniem no 33.

Nākamo spēli Rīgas “Dinamo” aizvadīs 5. novembrī mājās pret Jāņa Jaka “Sochi”.

Autors: hokejazinas.com