Rīgas “Dinamo” pirmoreiz šosezon piekāpjas Ozoliņam un “Torpedo”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” mājās ar 1:3 (1:0, 0:2, 0:1) piekāpās Sanda Ozoliņa trenētajai Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandai.

Šī bija trešā komandu savstarpējā spēle šosezon, abās iepriekšējās uzvaru svinēja “Dinamo” (2:1, 4:3 PM).

Mača 15. minūtē Gunārs Skvorcovs izsita ripu pretinieka spēlētājam, apstrādāja to un ar spēcīgu metienu pārspēja Pjotru Kočetkovu. Otrajā trešdaļā “Torpedo” pārņēma vadību un arī izvirzījās vadībā. No sākuma Ivans Čehovičs vairākumā noslēdza izspēlēto kombināciju ar precīzu raidījumu Hudāčeka vārtos, bet 10 minūtes vēlāk, Martins Hrivīks vairākumā izvirzīja “Torpedo” vadībā.

Trešā perioda sākumā Damirs Žafjarovs vairākumā dubultoja pārsvaru un uzstādīja mača gala rezultātu – 1:3.

“Dinamo” vārtsargs Jūliuss Hudačeks tika galā ar 29 metieniem no 32. Tikmēr, Kočetkovs atvairīja 18 no 19 raidījumiem.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs 20. decembrī, kad mājās uzņems Minskas “Dinamo”.