Rīgas ”Dinamo” bijušais aizsargs 35 gadu vecumā beidz karjeru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas ”Dinamo” bijušais aizsargs Mets Robinsons 35 gadu vecumā nolēmis likt punktu savai hokejista karjerai.

Kanādiešu aizsargs Rīgā spēlēja 2013./14. gada sezonā, kad ”Dinamo” pēdējo reizi iekļuva izslēgšanas spēlēs. Robinsons 54 regulārās sezonas mačos sakrāja 27 (10+17) punktus un kļuva par komandas rezultatīvāko aizsargu, bet septiņās izslēgšanas spēlēs atzīmējās ar divām piespēlēm.

Pēc veiksmīgās debijas sezonas ”Dinamo” rindās Robinsons turpināja spēlēt KHL. Kanādiešu aizsargs aizvadīja trīs sezonas Maskavas ”Dinamo” sastāvā, četrus gadus nospēlēja Maskavas CSKA rindās, bet aizvadīto sezonu pavadīja Sanktpēterburgas SKA sastāvā.

Pieredzējušais kanādiešu aizsargs SKA rindās 35 regulārās sezonas mačos guva trīs vārtus un izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles. Savukārt 16 izslēgšanas spēlēs viņš izcēlās tikai ar vienu vārtu guvumu. Pēc neveiksmīgās sezonas viņš nolēmis beigt karjeru.

Savas karjeras laikā Robinsons divreiz pārstāvēja Kanādas izlasi olimpiskajās spēlēs. 2018. gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs kopā ar Kanādas valstsvienību viņš izcīnīja bronzas godalgu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sanktpēterburgas SKA

Komentāri (0)