Rīdzinieki piedzīvo bezcerīgu zaudējumu ”Dinamo” derbijā (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) kārtējo zaudējumu šosezon piedzīvoja Rīgas ”Dinamo”, kas šovakar mājās ar 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) atzina Minskas ”Dinamo” pārākumu un cieta piekto neveiksmi pēc kārtas. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Rūdolfs Červenijs.

Mājinieku rindās pēc 12 spēļu izlaišanas šovakar atgriezās uzbrucējs Mārtiņš Karsums, taču mačam netika pieteikti trīs leģionāri – Jere Karjalainens, Peters Tīvola un Lukāšs Radils. Tiesa viesiem bija vēl lielāki robi sastāvā – Minskas ”Dinamo” nevarēja palīdzēt pieci leģionāri un nācās aizvadīt visu maču trijās maiņās.

Neskatoties uz sastāva problēmām, viesi jau pirmajā trešdaļā guva divus vārtus, ar precīziem metieniem izceļoties Vladislavam Jeremenko un Kirilam Voroņinam, un panāca 2:0. Otrā perioda otrajā daļā Romans Gorbunovs pārspēja rīdzinieku vārtsargu Jūlisu Hudāčeku un sniedza viesiem jau trīs vārtu pārsvaru (3:0).

Pēdējā trešdaļā katra no komandām izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Perioda ievadā Deniss Mosaļevs realizēja skaitlisko vairākumu un panāca pārliecinošo 4:0. Savukārt nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām Červenijs izmantoja skaitlisko pārsvaru un izglāba rīdziniekus no sausā zaudējuma – 1:4.

Tas gan Rīgas ”Dinamo” līdzjutējiem bija vājš mierinājums, jo rīdzinieki piedzīvoja jau piekto zaudējumu pēc kārtas. Turklāt Latvijas galvaspilsētas klubs ar 39 spēlēs izcīnītiem 30 punktiem ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē.

Nākamo maču Rīgas ”Dinamo” aizvadīs pēc divām dienām, kad viesos Rietumu konferences divu vājāko komandu duelī tiksies ar Podoļskas ”Vityaz”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL