Ozoliņa “Torpedo” pārspēj Jaka komandu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Ņižņijnovgorodas “Torpedo” izcīnīja uzvaru pār “Sochi” ar rezultātu 2:1 (0:1, 2:0, 0:0).

Par vienu no “Torpedo” trenera asistentiem strādā Sandis Ozoliņš. Savukārt, “Sochi” komandu pārstāv Latvijas izlases aizsargs Jānis Jaks.

“Sochi” komandas vienīgos vārtus pirmajā trešdaļā guva 20 gadīgais Amirs Garajevs. Otrajā periodā “Torpedo” izvirzījās vadībā, pateicoties Hrivika un Paigina vārtu guvumiem.

Jaks divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, kā arī izdarīja vienu spēka paņēmienu. Šosezon Jaks 4 spēlēs “Sochi” sastāvā atzīmējies ar 3 (1+2) rezultativitātes punktiem.

Rietumu konferences tabulā, “Torpedo” atrodas par vietu augstāk, nekā “Sochi”. Ņižņijnovgorodas komanda 4 spēlēs izcīnīja 2 uzvaras, gūstot 4 punktus. “Sochi” komandai par vienu uzvaru mazāk, taču punktu daudzums vienāds.

Autors: hokejazinas.com